O Nas

International Market Service Board zostało założone z wizją uczynienia handlu prostszym, przyjemniejszym i bardziej satysfakcjonującym bez kompromisów w zakresie funkcjonalności lub usług.

Opracowaliśmy całą ofertę tak, aby była odpowiednia dla wszystkich poziomów umiejętności i wszystko to przy wsparciu profesjonalnego Działu Obsługi Klienta.

Handlując z International Market Service Board, możesz mieć pełne zaufanie i spokój dzięki naszym solidnym i niezawodnym środkom bezpieczeństwa.

Naszym celem było stworzenie platformy i środowiska, które da każdemu, możliwość handlu, nawet przy niewielkim kapitale.

Nasza platforma i prostota narzędzi, w połączeniu z solidnymi zabezpieczeniami, zapewniają, że możesz handlować z pewnością siebie, a oddany i kompetentny zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy.

Ta witryna internetowa nosi nazwę International Market Service Board. Działa na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

INFORMACJE I OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU: Handel walutami (FX) i metale szlachetne niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka, który może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Dźwignia stwarza dodatkowe ryzyko i ryzyko strat. Zanim zdecydujesz się na handel, dokładnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE: Handel na rynku Forex wiąże się ze znacznym ryzyko i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Należy wziąć pod uwagę możliwość znacznych strat. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć ewentualne konsekwencje inwestowania. Handlowcy muszą dopasować swój potencjalny dochód do odpowiedniego ryzyka i odpowiednio postępować.