Wpłaty

Wiemy, że łatwe w użyciu metody wpłat i wypłat są niezbędne dla każdego inwestora. Dzięki niezawodnym partnerom płatniczym Twoje pieniądze są bezpieczne i łatwo dostępne dla Ciebie. To klucz do budowania relacji zaufania między nami. Wszyscy dostawcy usług płatniczych są rzetelnie dobierani, aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta.

Wpłacanie Jest Banalnie Proste

  • Zaloguj Się Na Swoje Konto
  • Wybierz Finansowanie
  • Kliknij Depozyt/Wpłata
  • Wybierz Metodę Wpłaty
  • Wypełnij Pola
  • Kliknij Prześlij

 

Karty Kredytowe i Debetowe

Jeśli użyłeś/aś karty kredytowej do wpłacenia pieniędzy, dokonałeś/aś transakcji online i zdecydowałeś/aś się wypłacić wygraną, musisz użyć tej samej karty kredytowej.

Przelewy Bankowe

Klient musi dokonywać wszystkich wpłat z tego samego źródła (np. z jednego konta bankowego).

Zanim zaczniesz handlować, upewnij się, że konto znajduje się w Twoim kraju zamieszkania i widnieje pod Twoim imieniem i nazwiskiem.

Proszę poczekać do 5 dni roboczych na pojawienie się środków zdeponowanych za pomocą przelewu na Twoim koncie handlowym.

Wpłać Środki

Ta witryna internetowa nosi nazwę International Market Service Board. Działa na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

INFORMACJE I OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU: Handel walutami (FX) i metale szlachetne niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka, który może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Dźwignia stwarza dodatkowe ryzyko i ryzyko strat. Zanim zdecydujesz się na handel, dokładnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE: Handel na rynku Forex wiąże się ze znacznym ryzyko i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Należy wziąć pod uwagę możliwość znacznych strat. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć ewentualne konsekwencje inwestowania. Handlowcy muszą dopasować swój potencjalny dochód do odpowiedniego ryzyka i odpowiednio postępować.