MetaTrader4 for macOS

Rosnąca popularność MacOS zwiększyła popyt na MT4 na Mac. Z myślą o klientach, International Market Service Board z dumą ogłasza uruchomienie MT4 dla komputerów Mac.

Platforma Mac MT4 daje użytkownikom możliwość działania na platformie zaprojektowanej dla komputerów Apple.

Dzięki technologii MT4 możesz handlować z taką samą funkcjonalnością, jak w przypadku korzystania z platformy MT4 dla systemu Windows. To nie jest dodatek ani wtyczka, to platforma zbudowana na zamówienie. Będziesz mieć możliwość pełnej integracji i obsługi zautomatyzowanych systemów transakcyjnych (EA) oraz skorzystania z przyjaznego dla użytkownika interfejsu MT4 i wysoce konfigurowalnych funkcji.

Funkcje i Zalety:

Zaleta dużego ekranu komputera Mac. Pozwala to na wyświetlanie większej ilości informacji i większych wykresów, dzięki czemu handel jest łatwiejszy i szybszy.

  • Market Watch.
  • Realizacja Zleceń rynkowych lub oczekujących.
  • Zautomatyzowany handel.
  • Testowanie zautomatyzowanych robotów(EA).
  • Wykresy w czasie rzeczywistym

Pobierz

Ta witryna internetowa nosi nazwę International Market Service Board. Działa na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

INFORMACJE I OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU: Handel walutami (FX) i metale szlachetne niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka, który może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Dźwignia stwarza dodatkowe ryzyko i ryzyko strat. Zanim zdecydujesz się na handel, dokładnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE: Handel na rynku Forex wiąże się ze znacznym ryzyko i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Należy wziąć pod uwagę możliwość znacznych strat. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć ewentualne konsekwencje inwestowania. Handlowcy muszą dopasować swój potencjalny dochód do odpowiedniego ryzyka i odpowiednio postępować.