Współpraca

  1. Broker Wprowadzający

Jako „Broker Wprowadzający”, International Market Service Board może pomóc Ci znaleźć nowy, ekscytujący sposób zarabiania pieniędzy i wykorzystania sieci do rozwoju firmy.

International Market Service Board rozumie swoich potencjalnych partnerów biznesowych, którzy kontaktują się z osobami zainteresowanymi handlem lub produktami inwestycyjnymi. Jako broker polecający:

Możesz uzyskać alternatywne możliwości inwestycyjne z ekscytującym potencjałem zysku i ochroną funduszy klientów

Masz możliwość zaoferowania klientom łatwo dostępnego i przejrzystego środowiska, polecając nasz portal

Masz wgląd w działalność handlową klientów

Możesz oddać opiekę nad przydzielonymi klientami w ręce profesjonalnego dostawcy usług obsługi klienta

Gdy tylko klient zarejestruje się za pośrednictwem unikalnego linku IB, automatycznie połączy się z kontem IB. Od tego momentu Twoja praca jako Brokera Wprowadzającego dobiegła końca, a my zajmujemy się resztą. Łączymy klientów z odpowiednią strategią inwestycyjną, dostarczamy płatności do IB, International Market Service Board zajmuje się całą pracą administracyjną.

Będziesz mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich klientów za pośrednictwem naszego CRM. Możesz więc sprawnie zarządzać swoim biznesem.

Wiele Możliwości Zarobku i Hojne Prowizje

Zacznij jako partner i uzyskaj dostęp do naszego programu IB. Zarabiaj prowizję tak długo, jak Twoi poleceni klienci kontynuują handel.

Zero prowizji od miesięcznych i dziennych wypłat.

Wszystkie programy partnerskie są bezpłatne. Co miesiąc otrzymasz prowizje partnerskie według wybranej przez Ciebie metody i każdego dnia prowizje IB na Twoje konto.

Dowiedz Się Więcej

Ta witryna internetowa nosi nazwę International Market Service Board. Działa na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

INFORMACJE I OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU: Handel walutami (FX) i metale szlachetne niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka, który może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Dźwignia stwarza dodatkowe ryzyko i ryzyko strat. Zanim zdecydujesz się na handel, dokładnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE: Handel na rynku Forex wiąże się ze znacznym ryzyko i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Należy wziąć pod uwagę możliwość znacznych strat. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć ewentualne konsekwencje inwestowania. Handlowcy muszą dopasować swój potencjalny dochód do odpowiedniego ryzyka i odpowiednio postępować.