Wypłaty

W International Market Service Board robimy wszystko, co w naszej mocy, aby usprawnić proces wypłaty, a jeśli będziesz postępować zgodnie z opisem kroków i procedur, Twoje pieniądze powinny pojawić się na koncie w ciągu 1-5 dni.

Wszystkie wypłaty są przetwarzane w walucie rachunku handlowego.

Prześlemy Ci potwierdzenie wypłaty środków z Twojego konta handlowego International Market Service Board. Wypłaty mogą być dokonywane wyłącznie za pośrednictwem tego samego konta bankowego lub karty kredytowej / debetowej, której użyłeś/aś do wpłacenia środków.

Kiedy wpłacasz lub wypłacasz pieniądze w celach handlowych przy użyciu alternatywnych metod płatności, musisz mieć świadomość, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty i ograniczenia. Wypłaty podlegają opłatom za przetwarzanie i obsługę transakcji.

Bez odstępstwa od powyższego, International Market Service Board może dokonywać wypłat z innego instrumentu niż ten, z którego dokonano wpłaty, z zastrzeżeniem przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Ponadto w przypadku wypłat, Klient może być zobowiązany do przedstawienia dodatkowych informacji i dokumentów.

Należy pamiętać, że International Market Service Board nie pokrywa żadnych opłat / prowizji od Twojego banku lub dostawcy usług handlowych.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze swoim Account Managerem lub naszym centrum pomocy. Zajmiemy się Twoją wypłatą tak szybko, jak to możliwe.

Dokonaj Wypłaty

Ta witryna internetowa nosi nazwę International Market Service Board. Działa na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

INFORMACJE I OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU: Handel walutami (FX) i metale szlachetne niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka, który może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Dźwignia stwarza dodatkowe ryzyko i ryzyko strat. Zanim zdecydujesz się na handel, dokładnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE: Handel na rynku Forex wiąże się ze znacznym ryzyko i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Należy wziąć pod uwagę możliwość znacznych strat. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć ewentualne konsekwencje inwestowania. Handlowcy muszą dopasować swój potencjalny dochód do odpowiedniego ryzyka i odpowiednio postępować.